Prihlásenie Registrácia

Objavte čaro poľovačiek cez poplatkové lovy na platforme Huntingo

Ponúkame predaj poplatkových poľovačiek na jeleňov, diviakov, muflónov a ďalšej zveri, nielen na Slovensku.

Zažijete krásu prírody

Objavte neuveriteľné prírodné scenérie Slovenska. Vydajte sa na dobrodružstvo o ktorom budete priateľom rozprávať ešte dlhé roky.

Vylepšite svoje zručnosti

Poplatkové lovy sú vedené skúsenými odbornikmi. Pozorujte, pýtajte sa a učte sa od profesionálnych poľovníkov.

Podporíte miestnu udržateľnosť

Staňte sa súčasťou riešenia. Poplatkové lovy finančne priamo podporujú poľovné združenia a organizácie, ktoré sa starajú o ochranu a udržateľnosť divokej prírody.

Vyčistíte hlavu

Potrebujete pauzu od hektického života? Objednajte si poľovačku podľa predstáv a nájdite relaxáciu a pokoj v lone prírody.

Stretnete zaujímavých ľudí

Naši klienti zdieľajú vášeň pre lov a prírodu. Pripojte sa ku komunite Huntingo a nájdite nových priateľov s podobnými záujmami.

Užite si prvotriedne služby

Postaráme sa o váš komfort. Súčasťou poľovačiek je zvyčajne aj ubytovanie, stravovanie, preprava alebo požičovňa zbraní. Stačí si vybrať z doplnkových služieb..

Informácie pre lovcov

Ak hľadáte dobrodružstvo a chcete zažiť niečo nové, ste na správnej adrese. Platforma Huntingo má v ponuke lov práve pre vás. Sme v spojení s poľovnými hospodármi rôznych revírov a tak vám vieme pripraviť zážitok šitý na mieru - či už pre jednotlivca alebo pre priateľov, ktorí sa chcú triasť poľovníckou horúčkou, spoznať nových ľudí a odmeniť sa za stereotyp, ktorý zažívajú každý deň.

Kliknite na lovy a vyberte si svoj trip už dnes!

up icon